3.5
(16)
16
Opinie
Opinie
D
31.05.2026
Jednak serwer pod hajs. 500 zl na 2 tygodnie za full isa. Darmowy is jest taki jakby go nie bylo. Strata czasu
B
23.05.2026
A
23.05.2026
A
23.05.2026
Git
P
22.05.2026
Serwer główny super więc akademia pewnie też będzie git
W
22.05.2026
Sprawdzane bedzie
S
22.05.2026
Fajny serwer polecam
Z
22.05.2026
Z
22.05.2026
G
22.05.2026
Odgrzewany kotlet, Zobaczymy co z tego będzie tym razem.
S
22.05.2026
A
21.05.2026
D
21.05.2026
nudny i totalnie nieprzemyślany serwer co startuje co pare miesięcy - syf.
I
21.05.2026
TAK SOBIE
S
21.05.2026
serwer startował chyba 3 razy grałem na nim 2 razy po czym zdechł a doładowania zaginęły więc elo
J
17.05.2026