3.5
(16)
16
Opinie

Opinie

D
Daroo28
31.05.2026
Jednak serwer pod hajs. 500 zl na 2 tygodnie za full isa. Darmowy is jest taki jakby go nie bylo. Strata czasu
B
bahor
23.05.2026
A
arekfigas
23.05.2026
A
Apokryf
23.05.2026
Git
P
Pajtun
22.05.2026
Serwer główny super więc akademia pewnie też będzie git
W
waderi
22.05.2026
Sprawdzane bedzie
S
SIDZEJ
22.05.2026
Fajny serwer polecam
Z
Zolnierz
22.05.2026
Z
ZaczarowanyXD
22.05.2026
G
GaceeK
22.05.2026
Odgrzewany kotlet, Zobaczymy co z tego będzie tym razem.
S
Sajmon97
22.05.2026
A
armaciak
21.05.2026
D
deputat
21.05.2026
nudny i totalnie nieprzemyślany serwer co startuje co pare miesięcy - syf.
I
Immortal
21.05.2026
TAK SOBIE
S
sirgutbert
21.05.2026
serwer startował chyba 3 razy grałem na nim 2 razy po czym zdechł a doładowania zaginęły więc elo
J
jcb
17.05.2026